Miski WC – sprawdź porady specjalistów!

Miski Wc powoli spychają klasyczne kompakty WC. Pomimo, że klasyczny kompakt jest tańszy od nowoczesnych misek to coraz więcej osób woli dołożyć kilka złotych, aby radować się estetycznym designem.
Nowoczesne miski WC wyróżniają się dużą stabilnością, odpornością a także prostym montażem. Świetnie pasują do toalet tradycyjnych, jak także tych urządzonych w stylu nowoczesnym. Z uwagi na różne kształty oraz odmienny design każdy może znaleźć rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb oraz preferencji. System pozwala na oszczędność wody nawet 35% oraz łatwe sprzątanie bez użycia silnych środków chemicznych, dzięki czemu dbamy o otoczenie i zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia oczekiwania użytkowników szczególnie dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne typy misek oraz przycisków spłukujących. Samą obudowę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z aranżacją wnętrza łazienki. Wnętrze misy WC bardziej przypomina prostą do utrzymania w higienie umywalkę czy bidet, niż znane nam dotąd misy WC. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane do wnętrz współczesnych. Sprawdzi się także w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, bo wizualnie powiększa powierzchnię. Z uwagi na brak styczności z podłożem czyszczenie toalety jest dokładniejsze, łatwiejsze i przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się obecnie wzorem i stosowane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, że nie należy martwić się niemiły huk powiązany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Starczy delikatnie popchnąć, by deska zamknęła się sama, dyskretnie a także bezpiecznie!

Szukając najlepszego kompaktu WC dobrze zwrócić uwagę na ilość zużywanej wody. W tym wypadku wiele zależy od samej objętości zbiornika. Pamiętaj dobra łazienka to również łazienka tania, która wygeneruje dodatkową oszczędność dla twojego domku.
Współczesna miska WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej oraz w pełni ergonomicznej łazienki. Jej mocna bryła posiada minimalistyczną formę, odpowiadającą kompozycji właściwej ze aktualnymi trendami. Miska WC dedykowana jest do zamocowania na ścianie, przez co posiadasz swobodny dostęp do posadzki – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, że utrzymanie czystości jest jeszcze łatwiejsze. Świetny wygląd w zestawieniu z najwyższym stopniem higieny to tylko niektóre korzyści płynące z bezrantowej misy wc. Miski WC są montowane na ścianie. Spłuczka jest schowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest jedynie przycisk spłukujący. Wielką korzyścią podwieszanych misek WC jest to, że bardzo łatwo jest wyczyścić ziemię pod toaletą. Ponadto można ją zamontować na większej wysokości, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim duży krok w kierunku dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, że łazienka, a szczególnie wucet to gniazdo bakterii. Kołnierz w wc utrudnia dokładne mycie oraz oczyszczenie tej części miski, jaka jest niezauważalna dla oka, a w jakiej zbiera się wiele baterii. Dobry płyn oczyszczający a także szczotka oczywiście ułatwią wyczyszczenie powierzchni, do których można łatwo dotrzeć. Pechowo pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, jakich nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misce wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także umożliwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz i w zależności od ilości jej użycia, spłukuje wyłącznie część miski. Ten asynchroniczny przepływ powoduje, iż brud zebrany pod kołnierzem jest trudny do usunięcia. Jednak miska bezkołnierzowa, nazywana także bezrantową ma specjalne, wyprofilowane kanały (wcięcia), które zapewniają płynny przepływ wody po całkowitym obszarze wc. Woda przepływa przez kanał a także równomiernie spłukuje wc nie zostawiając w nim żadnych bakterii.

You may also like...