Stylowe fotele w których poczujesz się jak Lord

Chyba każdy z nas, zasiadając w swoim fotelu, chciałby czuć się niczym lord, prawda? W końcu fotel to mebel typowo wypoczynkowy, który kojarzy nam się z chwilą przyjemności z doskonałą książką, dobrym filmem bądź kieliszkiem ulubionego trunku w dłoni. Jakie fotele sprawią nam tę przyjemność w domu i dzięki którym będziemy mogli poczuć się jak wspomniany już wcześniej lord?

Kształtów, wzorów, materiałów i propozycji jest bez liku. My jednak postanowiliśmy się skupić na najpopularniejszych fotelach, które dają maksimum wygody oraz przyczyniają się do luksusowego wyglądu każdego wnętrza. Sprawdź, w jakim kształcie sprawdzi się przeznaczony do błogiego wypoczynku i jaki styl powie nam, że mamy do czynienia z meblem wyciągniętym niczym z salonu angielskiego arystokraty.

fotel

Nieśmiertelny uszak, który da wiele komfortu

Uszak to z pewnością fotel, który pozwoli nam się poczuć niczym lord w swoim własnym domu. Wszystko za sprawą jego dokładnie zaplanowanego wyglądu oraz budowy. Wysokie oparcie połączone z szerokim siedziskiem pozwala na oddanie się chwili błogiego odpoczynku, a do tego fotel doskonale adaptuje się do każdego rodzaju aranżacji. Uszak może zostać uzupełniony o komfortowy podnóżek – to połączenie chyba jako pierwsze przychodzi na myśl, jeśli mówimy o salonie prawdziwego lorda.

Fotel w stylu vintage dla prawdziwego Lorda

Z pewnością styl vintage może kojarzyć nam się z wystrojem na miarę lorda bądź innego możnowładcy. Nie ma w tym nic dziwnego, dlatego jeśli chcesz nie tylko czuć się jak lord, ale również tak wyglądać, siedząc w swoim salonie, zajrzyj tutaj https://www.meble.pl/meble/fotele/, a z pewnością znadziesz fotel idealnie odpowiadający na tego rodzaju potrzeby.

Fotel obity tkaniną, skórą, a może jeszcze innym materiałem?

Na koniec musimy powiedzieć co nieco na temat obicia lordowskiego fotela. Skóra – to zdecydowanie materiał, który idealnie wpisze się w elegancki i luksusowy styl. Pod uwagę warto również wziąć miękki w dotyku aksamit bądź wszelkiego rodzaju prążkowane tkaniny, które prezentują się niezwykle dostojnie.

You may also like...